Cemal Karayormuk

Boğaziçi Üniversitesi’nden sırasıyla Bilgisayar Programcılığı, İş İdaresi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olan Cemal Karayormuk çalışma hayatına Kentbank A.Ş.’de müfettiş olarak başlamış, Bankanın 2001 yılında TMSF’ye devrine kadar sırasıyla Kıdemli Müfettiş, Risk Yönetimi Müdürü ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Görevi sırasında Türkiye’nin Finans sektöründeki ilk Risk Yönetimi Departmanını kurmuştur.

2001-2005 yılları arasında Dilerbank A.Ş.’de İç Denetim Sistemleri Direktörü olarak görev yapan Cemal Karayormuk, sonrasında yabancı bir yatırım grubu adına Ticaret Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin Özelleştirilmesi sürecini yönetmiş ve özelleştirmeden satın alınan firmanın yeniden yapılandırmasında görev almıştır.

2006 yılında Denizbank A.Ş.’de İnsan Kaynakları Proje ve Planlama Müdürü olarak göreve başlayan Karayormuk, bankanın insan kaynakları altyapısının dijitalleşmesi ve otomasyonu süreçlerini yürüttü. 2012 yılına kadar Bankanın, yurtiçi ve yurtdışında bulunan 14 iştirakinin proje ve planlama, performans yönetimi, ücretlendirme ve ödüllendirme sistemleri, bütçe yönetimi, kariyer yönetimi, fonksiyonlarını yönetti. 2012 -1014 yılları arasında Fibabanka İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü, 2014-1016 arasında Koru Sigorta İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak çalıştı.

2016 yılından itibaren İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı olarak görev yapan Karayormuk, İnsan Kaynakları danışmanlığı yanında, Bankacılık, Sermaye Piyasaları, Diğer Finans (Sigorta, Leasing, Faktoring, Varlık Yönetimi, Girişim Sermayesi), Telekom, Kartlı/Kartsız Ödeme Sistemleri konularında da danışmanlık ve eğitimler vermektedir.

İletişim

0533 376 17 17

0212 705 3611

Adres

Etiler Nispetiye Cad. AKMERKEZ ÇARŞI B3 Blok No:54 Kat:8 Beşiktaş – İSTANBUL

Scroll to Top