Birol Efendioğlu

1993 yılında İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, İktisat Bölümünden mezun olmuştur.

Meslek hayatına 2000 Yılında Kutlan Sumer Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’de başlayan Birol, aynı şirket bünyesinde 16 yıl süre ile kurucu ortak olacak görev almıştır.

Bu bünyede çalıştığı dönemlerde ülkemizde bilinen Lufthansa, Bauhaus, Schuco, Hafele, Tui vb firmalarının danışmanlığını ve denetimlerini yapmıştır.

2015 yılında Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olarak bu unvanı almaya hak kazanmış ve kurucusu olduğu ELLA Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’nde Yeminli Mali Müşavir olarak görevine devam etmektedir.

Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin yanında; 2016 yılından bu yana KGK Bağımsız Denetçiliği, bilirkişilik ve Konkordato Komiserliği branşlarında da mesleki tecrübe ve belgelerine sahip olup, tam tasdik, KDV İadesi, yolsuzluk denetimleri, şirket değerlemesi, vergi riski denetimleri konularında faaliyette bulunmaktadır.

İnşaat, Otomotiv, Turizm, Sağlık, Eğitim, İlaç, Lojistik, Havayolu, Kozmetik, Eğlence, Perakende, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde uzmanlığı bulunan Birol, bu sektörlerde lider olan şirketlerin denetim ve danışmanlık çalışmalarında bulunmuştur.

İletişim

0533 376 17 17

0212 705 3611

Adres

Etiler Nispetiye Cad. AKMERKEZ ÇARŞI B3 Blok No:54 Kat:8 Beşiktaş – İSTANBUL

Scroll to Top